آغاز مذاکرات استقلال با کاوه رضایی

بدون دیدگاه

مهاجم مورد نظر پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات داستان طولانی خود برای حضور در یکی از تیم های پرطرفدار فوتبال ایران را همچنان ادامه می دهد.

 

به گزارش "ورزش سه"، کاوه رضایی که تا روز جمعه گزینه اصلی حضور در خط حمله پرسپولیس بود، حالا به سمت استقلال چرخیده است و فردا با این باشگاه مذاکره می کند. جالب است که علیرضا منصوریان روز گذشته به بازیکنان تیمش گفته که کار کاوه رضایی با استقلال تمام است ولی این بازیکن فعلا در مرحله مذاکره اولیه با این باشگاه قراردارد. البته رضایی پیشنهاد یک تیم اتریشی (آدمیرا واکر) را در جیب دارد و شاید او برای پیش بردن مذاکرات و گرفتن امتیاز از استقلال از آن استفاده کند.

 


نکته دیگر حضور آرش افشین در تست پزشکی استقلال است. این مهاجم خوزستانی که تست های پزشکی خود را به سلامت پشت سرگذاشته در آستانه پیوستن به استقلال قرارداشت اما در این بین تحرکی ازسمت آبی ها رخ نداد تا مشخص شود مدیران این باشگاه مشغول به نتیجه رساندن مذاکرات خود با کاوه رضایی هستند. با این حساب افشین تنها در صورتی به استقلال خواهد پیوست که مذاکرات با کاوه رضایی به جایی نرسد.

 


رضایی که از دوستان منصوریان محسوب می شود و در تیم المپیک شاگرد او بوده، فردا مذاکرات خود را با استقلال آغاز خواهد کرد. او در صورت حضور در جمع آبی ها آخرین سهمیه لیگ برتری این تیم را پر خواهد کرد.

نمونه سوالات استخدامی قالب وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.