کارینینا:”فقط ۴ درصد اعضای رسمی باشگاه در انتخابات اجلاس قانونگذاران شرکت می کنند”

بدون دیدگاه

مرجع خبری رئال مادرید : مانو کارینینا، عضو سابق هیئت مدیره رئال مادرید در مورد بحث انتخابات اجلاس قانونگذاران صحبت کرد. این اجلاس اگر در اختیار افراد درستی قرار گیرد می توانند رئال را از دست پرز نجات بدهند.

وی اظهار داشت:” امیدوارم که نسبت به چهار سال پیش خوش شانس تر باشم و بتوانم عضو قانونگذار شوم. البته به نظرم انتخابات اجلاس قانونگذاران چهار سال پیش دموکرات نبود. من از سال ۱۹۸۲ عضو قانونگذار باشگاه بودم . دئر آن سال ۱۲۵ عضو قانونگذار وجود داشتند. اما در جلسه دو سال بعدش فقط ۶۵ نفر شرکت کردند. به اعضا گفتم که فقط در صورتی عضو شوند که وعده بدهند در جلسات شرکت کنند. مشکل این جاست که اعضای باشگاه عضو قانونگذار می شوند اما در جلسات شرکت نمی کنند. در اجلاس قبلی فقط ۸۰۰-۹۰۰ نفر حضور داشتند.”

وی از هواداران دعوت کرد در انتخابات شرکت کنند:” در اجلاس قبلی ۳۰۴۵ نفر نامزد شدند که هزار نفر پذیرفته نشدند. فقط ۲۹۴۸ نفر در اجلاس قبلی رای دادند یعنی ۴٫۳۹ درصد از اعضای ممکن. یکی از مشکلات دیگر انتخابات این است که نمی دانی چه کسی قرار است به تو رای بدهد. طبیعتا تبلیغی هم در کار نخواهد بود. من چهار سال پیش خواستم لیست کسانی که به من رای دادند مشخص شود چرا که می دانستم شمار زیاید از اعضای کانون های هواداری به من رای می دهند اما این کار را نکردند.”

نمونه سوالات استخدامی قالب وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.