ads_developerspro
امروز :‌ سه شنبه, ۲ آبان , ۱۳۹۶

فیلم/ مسابقات سبک «شوتوکان کاراته دو» قهرمانی کشور در اراک

دانلود ویدئو
  • ۲ بهمن, ۱۳۹۵ در ۱۰:۵۶ ق.ظ
  • دسته بندی : فیلم
  • کد خبر : 921933266

اراک- مسابقات سبک «شوتوکان کاراته دو» قهرمانی کشور با شرکت ۲۴۷ ورزشکار از ۲۰ استان در اراک برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، این مسابقات در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان در دو بخش کومیته و کاتای انفرادی در اراک برگزار شد.

طی این مسابقات در رده سنی نونهالان در بخش کومیته، محمدرضا احمدی از فارس، محمد حسین چقایی از مرکزی، محمدرضا گل زاده از فارس  و امیرحسین حیدریان از اصفهان در اوزان مختلف در سکوی نخست ایستادند و در رده سنی نوجوانان هم علی یعقوبی از قم، محمد خسروبیگی از مرکزی، شایان بوالحسنی از مرکزی و عماد نیکوهمت از مرکزی در وزن های مختلف مقام های نخست را کسب کردند.

همچنین در رده سنی جوانان، سعید محمدی از قزوین، مجتبی حدادیان از فارس، رضا محمدی از مرکزی و مجید نیکو همت از مرکزی در وزن های مختلف عناوین نخست را به خود اختصاص دادند و در بخش کاتای انفرادی هم در رده سنی هشت تا ۹ سال سجاد ذوالفقاری از مرکزی، در رده سنی ۱۰ تا ۱۲سال مهدی کارچانی از مرکزی و در رده سنی ۱۶ تا ۱۸ سال بابک ایمانیان از اصفهان در سکوی نخست ایستادند.

در رده بندی تیمی در بخش کومیته، استان مرکزی در سکوی نخست ایستاد، قزوین نایب قهرمان شد و اصفهان و بیمه دانای فارس به طور مشترک سوم شدند و در بخش کاتای انفرادی هم اصفهان در سکوی نخست ایستاد و مرکزی هم نایب قهرمان شد.

ارسال نظر برای " فیلم/ مسابقات سبک «شوتوکان کاراته دو» قهرمانی کشور در اراک "
فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

طراحی و پیاده سازی شده توسط : جهان هوشمند فردا