پرونده پزشکی - ورزشی
بارگذاری پرونده پزشکی

با توجه به اصلاح و ویرایش قوانین سایت به شما کاربر گرامی توصیه می شود حتمن این قوانین را تا انتها مطالعه کنید.

  1. عضویت در لژیونر و استفاده از مطالب عمومی سایت رایگان بوده و هیچ مبلغی بابت عضویت از شما دریافت نمی شود. اما برای ارسال ویدئو بازی خود و نمایش آن در سایت باید مبلغی را پرداخت کنید.
  2. لژیونر با دقت و کوشش فراوان کیفیت بومی سازی وبسایت و پشتیبانی خود را سازماندهی میکند و هرگونه مطالب سایت بدون درج منبع منتشر شود در سایت و بازارچه قانوناً، شرعاً و اخلاقاً مجاز نیست.
  3. تمامي کاربران مي بايست در هنگام ثبت نام در سايت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربري خود استفاده نمايند . در صورت مشاهده کلمات نامناسب ، اشتراک آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به سایت قطع مسدود می گردد . حتي المقدور نام كاربري را با حروف انگيسي به جاي فارسي ايجاد نماييد . همچنين پس از عضويت امكان لغو عضويت توسط كاربر وجود خواهد داشت .
  4. کاربران سايت مي بايست در هنگام ارسال پيغام در سایت از کلمات مناسب استفاده نمايند . در صورت مشاهده واژه های نامناسب ، اشتراک آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به سایت قطع می گردد .
  5. کاربران مي بايست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پيغام هاي خود از يک موضوع مناسب استفاده نمايند . اين موضوع مي بايست در رابطه با سوال ، مشکل و يا پيغام ايشان باشد . در غير اينصورت در حالتي که کاربر جديد باشد به او اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار مکرر اين موضوع توسط کاربران چه جديد و چه قديم ، ممکن است باعث محرومیت موقت از سایت گردد.
  6. لطفا از ساخت بيشتر از يک حساب در سايت جدا خودداري فرماييد . در صورت مشاهده بيشتر از يک حساب از طرف يک کاربر ، تمامي آن ها در اولين فرصت حذف خواهند شد و دسترسي کاربر به سایت قطع خواهد شد .
  7. هر گونه تلاش برای آسیب رسانی به سایت اعم از محتوایی و یا ایجاد اختلال در پایداری انجمن ، و هر گونه تلاش برای بر هم زدن نظم کلی سایت و انحراف آن از هدف و مسیر اصلی ، تخلف محسوب شده و از همه کاربران خواهشمندیم نهایت همکاری را داشته باشند . در صورت مشاهده چنین مواردی قطعا با کاربر متخلف برخورد می شود .
  8. مسئوليت تمامي فايل ها و يا تصاوير و . . . كه از طريق سايت رد و بدل مي شوند بر عهده كاربر فرستنده مي باشد و سايت در قبال اين گونه مسايل هيچ تعهدي در زمينه سالم بودن آن ها ، ويروسي نبودن آن ها و . . . ندارد . ما به شما پيشنهاد مي كنيم حتما پس از دريافت فايل ها ، آن ها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهايي كه كار ويروس يابي و اسكن فايل ها را بر عهده دارند ، بررسی نماييد .
  9. با عضویت در این سایت، شما مسئوليت رفتار و ارسال هاي خود را در سايت به عهده خواهيد گرفت . در صورتي که از قوانين مذکور حمايت نکنيد به شما اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب شما از سايت حذف خواهد شد . با اميد به اينکه با به کارگيري قوانين سايت و دستورالعمل هايي که در آينده به آن ها اضافه خواهد شد بتوانيم رضايت شما کاربر گرامي را جلب کنيم .
  10. کاربران انجمن وظیفه دارند تمام مطالب خود را با زبان شیرین پارسی در سایت درج کرده و از به کار بردن عبارات و الفاظ مغایر با فرهنگ ایرانی خودداری نمایند .