0Q1A4584-270x158

قهرمانی جوانان آسیا؛ پیروزی مقتدرانه شاگردان صادقی برابر سریلانکا

تیم ملی والیبال جوانان دختر ایران در چهارمین دیدار خود در رقابت های قهرمانی آسیا موفق به شکست سریلانکا شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال؛ ملی پوشان دختر ایران در نخستین دیدار مرحله دوم هجدهمین دوره مسابقات قهرمانی زیر ۱۹ سال دختران آسیا برابر سریلانکا قرار گرفت و سه بر صفر با امتیازهای ۲۵ بر ۱۳، ۲۵ بر ۶ و ۲۵ بر ۱۶ ) به پیروزی رسیدند.
شاگردان فریبا صادقی سرمربی تیم ملی والیبال جوانان دختر ست نخست را با ترکیب مونا آشفته، سوگند حق پرست، حنانه کرمی، فاطمه سلگی، نگین شیرتری، مائده محمدی و سارا نظری آغاز کردند و با اشتباهات زیاد سریلانکا و بهره گیری از نقاط ضعف تیم حریف به برتری ۲۵ بر ۱۳ دست یافتند.
همچنین ست دوم این مسابقه یکطرفه به نفع ملی پوشان ایران دنبال شد تا در نهایت با امتیاز ۲۵ بر ۶ ایران فاتح میدان باشد.
سرمربی تیم ملی والیبال جوانان دختر ایران در ست سوم از بازیکنان نیمکت نشین خود نیز استفاده کرد و با امتیاز ۲۵ بر ۱۶ ایران در این ست به پیروزی رسید تا جونان دختر ایران ۳ بر صفر سریلانکا را شکست داده باشد و به کسب مقام نهمی مسابقات نزدیکتر شود.
هجدهمین دوره مسابقات قهرمانی زیر ۱۹ سال دختران آسیا از دوم تا دهم مردادماه در شهر ناخون راچاسیمای تایلند برگزار می شود و حریف بعدی ایران پس از رقابت تیم های نیوزلند با استرالیا و فیلیپین با هنگ کنگ مشخص خواهد شد. ملی پوشان ایران با تیم دوم این گروه یعنی تیم های نیوزلند، استرالیا، فیلیپین و هنگ کنگ بازی خواهد کرد.
تیم ملی والیبال جوانان ایران در دور مقدماتی نیز ماکائو را شکست داد و با پیروزی برابر سریلانکا به دومین برد خود در این رقابت ها دست یافت. ملی پوشان ایران برابر تیم های هند و ژاپن نیز دو شکست تجربه کردند.

آخرین کامنت های ارسالی کاربران