01

تیم های برتر سه منطقه قهرمانی کشور نوجوانان دختر مشخص شدند

دور مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی کشور نوجوانان دختر در سه منطقه با معرفی تیم های برتر گروه های مقدماتی به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال قهرمانی کشور رده سنی نوجوانان دختر با حضور ۳۰ تیم از دوم مردادماه در سه منطقه به میزبانی سنندج، کاشان و مشهد مقدس آغاز و روز گذشته دور مقدماتی این رقابت ها به پایان رسید.
در منطقه یک و در شهر سنندج ۱۰ تیم آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، همدان، زنجان، کردستان، کرمانشاه، ایلام، قزوین و گیلان در دو گروه با یکدیگر رقابت کردند که تیم های همدان و کرمانشاه در گروه یک عنوان های اول و دوم را از آن خود کردند و تیم های گیلان وآذربایجان شرقی در دومین گروه عنوان های اول و دوم را به دست آوردند.
نتایج روز پایانی دور مقدماتی منطقه یک به قرار زیر است:
آذربایجان غربی ۳ – اردبیل صفر
گیلان ۳ – کردستان صفر
همدان ۳ – زنجان صفر
کرمانشاه ۳ – قزوین یک
در منطقه دو و در شهر کاشان نیز ۱۱ تیم شامل بوشهر، فارس، هرمزگان، اصفهان، یزد، کرمان، لرستان، مرکزی، قم، چهار محال و بختیاری و البرز در دو گروه دور مقدماتی به مصاف هم رفتند.
در پایان در گروه اول تیم های اصفهان و البرز رتبه های اول و دوم را به دست آوردند و در گروه دوم نیز تیم های فارس و مرکزی عنوان های اول و دوم را از آن خود کردند.
نتایج دیدارهای روز پایانی دور مقدماتی در این منطقه به قرار زیر است:
اصفهان ۳ – البرز صفر
لرستان ۳ – قم ۲
کرمان ۳ – یزد ۲
مرکزی ۳ – بوشهر صفر
فارس ۳ – هرمزگان صفر
در منطقه سوم کشور نیز ۹ تیم سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، تهران، خراسان رضوی، خراسان شمالی، گلستان، سمنان، مازندران و کهکیلویه و بویراحمد در شهر مشهد مقدس در دو گروه مقدماتی به مصاف هم رفتند.
در گروه یک این رقابت ها تیم های تهران و خراسان جنوبی رتبه های اول و دوم را به دست آوردند و در دیگر گروه نیز تیم های مازندران و خراسان رضوی در جایگاه های اول و دوم قرار گرفتند.
نتایج دیدارهای روز پنجم و پایانی دور مقدماتی این منطقه به قرار زیر است:
خراسان رضوی ۳ – سمنان صفر
خراسان جنوبی ۳ – خراسان شمالی یک
در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی نوجوانان دختر کشور تیم های اول و دوم هر گروه به صورت ضربدری به مصاف تیم های اول و دوم گروه دیگر می روند.

آخرین کامنت های ارسالی کاربران