در باره بازیکن

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ علیرضا مباشری دریافت کننده تیم ملی والیبال کشورمان که رقبای گردن کلفتی برای حضور در المپیک ۲۰۱۶ داشت سرانجام نتوانست نظر رائول لوزانو را جلب کند و همانند معنوی نژاد از حضور در ریو ۲۰۱۶ بازماند تا حمزه زرینی، میلاد عبادی پور، فرهاد قائمی و مجتبی میرزاجانپور دریافت کننده تیم ملی والیبال در المپیک ریو شوند.

 

مباشری که تلاش زیادی کرد تا مسافر ریو شود پس از بازماندن از کاروان المپیکی ها قید حضور در تیم ملی ب را هم زد و حاضر نشد با این تیم در مسابقات کاپ آسیا شرکت کند. البته گفته می شود که مباشری مشکلات خانوادگی را دلیل اصلی کناره گیری خود از تیم ملی ب عنوان کرده اما قطعا بی انگیزگی نیز از دلایل اصلی این تصمیم مباشری بوده است.

 

بر اساس این گزارش، تیم ملی ب والیبال مردان ایران ۲۰ مردادماه راهی اردوی برون مرزی قطر می شود و به مدت ۱۰ روز تمرینات خود را زیر نظر ناصر شهنازی سرمربی و دیگر اعضای کادر فنی در این کشور پیگیری خواهد کرد.
ملی پوشان کشورمان در مدت حضور در قطر هفت دیدار تدارکاتی و دوستانه با تیم ملی قطر و تیم باشگاهی این کشور که در رقابت های قهرمانی باشگاه های آسیا شرکت می کند، خواهد داشت.
تیم ملی ب سپس به تهران باز خواهد گشت و تمرینات خود را در تهران پیگیری و چند دیدار دوستانه با تیم والیبال نیروهای مسلح ایران نیز خواهد داشت تا ۱۵ شهریورماه که تیم ملی والیبال قطر به تهران می آید و اردوی مشترک با ملی پوشان کشورمان خواهد داشت.
در صورت فراهم شدن مقدمات کار، تیم ملی ب والیبال ایران پنج روز قبل از شروع جام کنفدراسیون والیبال آسیا راهی تایلند می شود تا بازیکنان از نظر شرایط آب و هوایی با کشور میزبان این رقابت ها هماهنگ شوند.
پنجمین دوره مسابقات والیبال جام کنفدراسیون مردان آسیا از یکم تا هفتم مهرماه (۲۲ تا ۲۸ سپتامبر) به میزبانی شهر ناخوم پاتوم تایلند برگزار می شود.
هشت تیم برتر آسیا در این رقابت ها شرکت می کنند که مسابقات دور مقدماتی در دو گروه پیگیری خواهد شد. تیم های تایلند (میزبان)، چین، قطر و کره جنوبی در گروه نخست با یکدیگر مسابقه می دهند و تیم های ژاپن، ایران، استرالیا و چین تایپه نیز در گروه دوم به مصاف هم خواهند رفت.

آخرین کامنت های ارسالی کاربران