x8jmnh84v39prlfvgo3_thumb_medium500_0

هشدار طرفداران شهرداری ارومیه به فرهاد نظری افشار

ه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ فرهاد نظری افشار دریافت کننده فصل قبل تیم والیبال بانک سرمایه از جمله بازیکنانی بود که خیلی زود تکلیف تیم جدید خود را مشخص کرد و با جدایی از جمع سرمایه داران به شهرداری ارومیه پیوست.

 

اما در چند روز گذشته شایعاتی مبنی بر احتمال حضور این بازیکن در پیکان تهران قوت گرفته است و گفته می شود این بازیکن به واسطه یکی از ملی پوشان جدید تیم پیکان به حضور در جمع خودروسازان تهرانی دعوت شده است و این امکان وجود دارد که نظری افشار امسال به جای ارومیه امسال هم در یک تیم پایتخت نشین توپ بزند.

 

بر همین اساس طرفداران تیم والیبال شهرداری ارومیه که از حیث علاقه به والیبال و تیم شهر خود بسیار شهره هستند با انتشار پیامی مشترک در فضای مجازی نسبت به این خبر واکنش نشان دادند و از بازیکنی که واسطه حضور نظری افشار در تیم پیکان شده است خواستند که با دم شیر بازی نکند!

 

گفتنی است؛ شهرداری ارومیه برای لیگ سی ام یک مربی سرشناس خارجی به نام یوبومیر تراویسا را به خدمت گرفته و بازیکنانی نظیر دراگان تراویسا (پاسور سابق تیم ملی والیبال ایتالیا)، اولی پکا اوجان سی وو (پشت خط زن تیم ملی والیبال فنلاند)، مجتبی میرزاجانپور، فرهاد نظری افشار، آرمین تشکری، عبدالرضا علیزاده، پرویز پزشکی و.. از جمله بازیکنان سرشناس این تیم برای فصل جدید رقابت های لیگ برتر والیبال هستند.

آخرین کامنت های ارسالی کاربران